Letöltés
  • 1.) Andrássyné Simai Erzsébet.: 17:30-17:40 Draskóczy Olivér 8.a Draskóczyné Erdei Mónika
  • 2.) Andrássyné Simai Erzsébet.: 17:50-18:00 Berkó Zalán 11.a Füredi Rita
  • 3.) Andrássyné Simai Erzsébet.: 18:20-18:30 Leinemann Bence 11.a Leinemann Réka
  • 4.) Andrássyné Simai Erzsébet.: 19:00-19:10 Koppány Barbara Judit 11.a Lajosné Bangha Réka
  • 5.) Bíró Róza: 17:30-17:40 Fábián Péter Marcell 8.a Tóth Éva
  • 6.) Bogát Éva Melinda: 17:30-17:40 Hodonicki Noel Dominik 9.b Hodonicki Zsuzsanna
  • 7.) Bogát Éva Melinda: 17:40-17:50 Benkó Botond László 9.b Benkóné Ütő Zsófia
  • 8.) Bogát Éva Melinda: 18:00-18:10 Péter Zsombor 9.b Péter Krisztina
  • 9.) Bogát Éva Melinda: 18:50-19:00 Mellik Adél Krisztina 9.b Fazekas Krisztina
  • 10.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 17:30-17:40 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 11.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 18:00-18:10 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 12.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 18:10-18:20 Benkó Botond László 9.b Benkóné Ütő Zsófia
  • 13.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 18:20-18:30 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 14.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 18:30-18:40 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 15.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 18:40-18:50 Dér Kristóf Adrián 10.a Dér Attila
  • 16.) Erdélyiné Bérczi Enikő: 19:20-19:30 Berkó Zalán 11.a Füredi Rita
  • 17.) Faragó Ildikó: 17:30-17:40 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 18.) Faragó Ildikó: 17:50-18:00 Kovács Orsolya Zita 6.a Kovács Laura Doina
  • 19.) Faragó Ildikó: 18:10-18:20 Hodlik Judit 11.b Schindler Katalin
  • 20.) Faragó Ildikó: 18:20-18:30 Farkas Zsófia Sára 7.b Tóth Ildikó
  • 21.) Faragó Ildikó: 18:50-19:00 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 22.) Farkas György: 17:50-18:00 Hogyor Péter 8.b Hogyor András
  • 23.) Farkas György: 18:00-18:10 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 24.) Farkas György: 18:20-18:30 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 25.) Farkas József: 17:30-17:40 Erdélyi Lili Sára 11.b Erdélyi Barbara
  • 26.) Farkas József: 17:50-18:00 Hodlik Judit 11.b Schindler Katalin
  • 27.) Farkas József: 18:00-18:10 Benkó Botond László 9.b Benkóné Ütő Zsófia
  • 28.) Farkas József: 18:10-18:20 Farkas Zsófia Sára 7.b Tóth Ildikó
  • 29.) Farkas József: 18:30-18:40 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 30.) Farkas József: 18:40-18:50 Mellik Adél Krisztina 9.b Fazekas Krisztina
  • 31.) Farkas József: 18:50-19:00 Dér Kristóf Adrián 10.a Dér Attila
  • 32.) Farkas József: 19:00-19:10 Péter Zsombor 9.b Péter Krisztina
  • 33.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 17:30-17:40 Gegő Levente István 6.b Gegő Kinga
  • 34.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 17:40-17:50 Farkas Konrád 9.c Király Viktória
  • 35.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 17:50-18:00 Horváth Dániel 6.b Horváthné Mészáros Erika
  • 36.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 18:00-18:10 Wenger Szonja 9.c Wenger-Bánácz Brigitta
  • 37.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 18:10-18:20 Kelemen Marcell Tamás 9.c Kelemenné Ozimák Ágnes
  • 38.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 18:30-18:40 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 39.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 18:40-18:50 Sztrányai Milán 6.b Nehéz Katalin
  • 40.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 18:50-19:00 Nóniusz Gergely 6.b Posfai Tünde
  • 41.) Farkasné Wildmann Zsuzsa: 19:00-19:10 Németh Kristóf Ádám 6.b Németh-Rajhona Enikő
  • 42.) Felterné Vadoba Melinda: 17:30-17:40 Takács Gergő László 7.a Takács László
  • 43.) Felterné Vadoba Melinda: 18:30-18:40 Dér Kristóf Adrián 10.a Dér Attila
  • 44.) Felterné Vadoba Melinda: 18:40-18:50 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 45.) Ferenczi Éva: 17:30-17:40 Horváth Dániel 6.b Horváthné Mészáros Erika
  • 46.) Ferenczi Éva: 17:40-17:50 Draskóczy Olivér 8.a Draskóczyné Erdei Mónika
  • 47.) Ferenczi Éva: 17:50-18:00 Dér Emese Napsugár 8.b Dér Attila
  • 48.) Ferenczi Éva: 18:00-18:10 Farkas Zsófia Sára 7.b Tóth Ildikó
  • 49.) Ferenczi Éva: 18:10-18:20 Németh Kristóf Ádám 6.b Németh-Rajhona Enikő
  • 50.) Ferenczi Éva: 18:20-18:30 Kiss Máté 6.b Kissné Módra Ildikó
  • 51.) Ferenczi Éva: 18:30-18:40 Péter Csenge 7.b Péter Krisztina
  • 52.) Ferenczi Éva: 18:40-18:50 Gegő Levente István 6.b Gegő Kinga
  • 53.) Ferenczi Éva: 18:50-19:00 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 54.) Ferenczi Éva: 19:00-19:10 Somogyi Borbála Sára 9.a Somogyiné Török Gabriella
  • 55.) Ferenczi Éva: 19:10-19:20 Czakó Kristóf 6.b Czakó Gábor
  • 56.) Ferenczi Éva: 19:20-19:30 Harsági Lili Dorina 6.b Csohány Csilla
  • 57.) Hanol Judit: 17:40-17:50 Erdélyi Lili Sára 11.b Erdélyi Barbara
  • 58.) Hanol Judit: 17:50-18:00 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 59.) Imre László: 18:00-18:10 Németh Ádám 6.a Németh Gábor
  • 60.) Imre László: 18:10-18:20 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 61.) Jakab Hilda: 17:30-17:40 Farkas Konrád 9.c Király Viktória
  • 62.) Jakab Hilda: 17:40-17:50 Jáger Máté 9.c Zlatnyik Krisztina
  • 63.) Jakab Hilda: 18:10-18:20 Lovas Máté Benedek 9.c Kovács Andrea
  • 64.) Juhász Orsolya: 17:30-17:40 Péter Csenge 7.b Péter Krisztina
  • 65.) Juhász Orsolya: 17:40-17:50 Farkas Zsófia Sára 7.b Tóth Ildikó
  • 66.) Juhász Orsolya: 17:50-18:00 Sipos Réka 7.b Karniss Adrienn
  • 67.) Komáromi Annamária: 17:40-17:50 Szemerszki Áron 8.b Maróti Zsuzsa
  • 68.) Komáromi Annamária: 17:50-18:00 Benkó Botond László 9.b Benkóné Ütő Zsófia
  • 69.) Komáromi Annamária: 18:00-18:10 Bocsi Eszter 8.b Halmos Judit Ágnes
  • 70.) Komáromi Annamária: 18:10-18:20 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 71.) Komáromi Annamária: 18:20-18:30 Péter Zsombor 9.b Péter Krisztina
  • 72.) Komáromi Annamária: 18:40-18:50 Décsi Tamás Dániel 10.b Wágner Éva
  • 73.) Komáromi Annamária: 18:50-19:00 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 74.) Komáromi Annamária: 19:00-19:10 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 75.) Kuli Ferenc: 19:20-19:30 Varga Dorka 7.b Varga Zoltán
  • 76.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 17:30-17:40 Harsági Lili Dorina 6.b Csohány Csilla
  • 77.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 17:40-17:50 Gegő Levente István 6.b Gegő Kinga
  • 78.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 17:50-18:00 Van Nieuwkerk Jákob István 11.b Geresdi Irén
  • 79.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:00-18:10 Novák Míra 6.b Novák Hajnalka
  • 80.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:10-18:20 Horváth Dániel 6.b Horváthné Mészáros Erika
  • 81.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:20-18:30 Czakó Kristóf 6.b Czakó Gábor
  • 82.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:30-18:40 Bocsi Eszter 8.b Halmos Judit Ágnes
  • 83.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:40-18:50 Németh Kristóf Ádám 6.b Németh-Rajhona Enikő
  • 84.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 18:50-19:00 Sztrányai Milán 6.b Nehéz Katalin
  • 85.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 19:00-19:10 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 86.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 19:10-19:20 Nóniusz Gergely 6.b Posfai Tünde
  • 87.) Laczkóné Jezerniczky Enikő: 19:20-19:30 Tóth-Draskovich Márk 6.b Draskovich Renáta
  • 88.) Ludányi Edit: 17:30-17:40 Benkó Botond László 9.b Benkóné Ütő Zsófia
  • 89.) Ludányi Edit: 17:40-17:50 Péter Csenge 7.b Péter Krisztina
  • 90.) Ludányi Edit: 17:50-18:00 Czakó Zita Katalin 7.b Czakóné Kovács Tünde
  • 91.) Marosiné Dékán Andrea: 17:30-17:40 Rózsa Emese 9.c Rózsa Emese
  • 92.) Marosiné Dékán Andrea: 17:40-17:50 Takács Gergő László 7.a Takács László
  • 93.) Marosiné Dékán Andrea: 17:50-18:00 Jáger Máté 9.c Zlatnyik Krisztina
  • 94.) Marosiné Dékán Andrea: 18:00-18:10 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 95.) Marosiné Dékán Andrea: 18:10-18:20 Kiss-Nezvál Zsófia 9.a Kissné Nezvál Eszter
  • 96.) Marosiné Dékán Andrea: 18:20-18:30 Wenger Szonja 9.c Wenger-Bánácz Brigitta
  • 97.) Marosiné Dékán Andrea: 18:30-18:40 Kelemen Marcell Tamás 9.c Kelemenné Ozimák Ágnes
  • 98.) Marosiné Dékán Andrea: 18:40-18:50 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 99.) Marosiné Dékán Andrea: 18:50-19:00 Chikán Laura Vivien 7.a Chikán Márton
  • 100.) Marosiné Dékán Andrea: 19:00-19:10 Sipos Botond 9.a Karniss Adrienn
  • 101.) Marosiné Dékán Andrea: 19:10-19:20 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 102.) Marosiné Dékán Andrea: 19:20-19:30 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 103.) Marton János: 17:30-17:40 Dér Emese Napsugár 8.b Dér Attila
  • 104.) Marton János: 17:40-17:50 Bocsi Eszter 8.b Halmos Judit Ágnes
  • 105.) Marton János: 17:50-18:00 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 106.) Marton János: 18:00-18:10 Harsági Lili Dorina 6.b Csohány Csilla
  • 107.) Marton János: 18:10-18:20 Szemerszki Áron 8.b Maróti Zsuzsa
  • 108.) Marton János: 18:20-18:30 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 109.) Marton János: 18:30-18:40 Hogyor Péter 8.b Hogyor András
  • 110.) Marton János: 18:50-19:00 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 111.) Mihalik Ágnes: 17:30-17:40 Berkó Zalán 11.a Füredi Rita
  • 112.) Molnár Ágnes: 17:40-17:50 Fábián Péter Marcell 8.a Tóth Éva
  • 113.) Molnár Ágnes: 17:50-18:00 Draskóczy Olivér 8.a Draskóczyné Erdei Mónika
  • 114.) Molnár Ágnes: 18:10-18:20 Van Nieuwkerk Jákob István 11.b Geresdi Irén
  • 115.) Molnár Ágnes: 18:20-18:30 Kiss-Nezvál Zsófia 9.a Kissné Nezvál Eszter
  • 116.) Molnár Ágnes: 18:40-18:50 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 117.) Molnár Zsolt: 17:50-18:00 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 118.) Molnár Zsolt: 18:00-18:10 Erdélyi Lili Sára 11.b Erdélyi Barbara
  • 119.) Molnár Zsolt: 18:10-18:20 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 120.) Molnár Zsolt: 18:20-18:30 Décsi Tamás Dániel 10.b Wágner Éva
  • 121.) Molnárné Duschek Eszter: 17:30-17:40 Hodlik Judit 11.b Schindler Katalin
  • 122.) Molnárné Duschek Eszter: 18:50-19:00 Van Nieuwkerk Jákob István 11.b Geresdi Irén
  • 123.) Molnárné Tóth Ágnes: 17:40-17:50 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 124.) Molnárné Tóth Ágnes: 18:50-19:00 Péter Zsombor 9.b Péter Krisztina
  • 125.) Molnárné Tóth Ágnes: 19:00-19:10 Mellik Adél Krisztina 9.b Fazekas Krisztina
  • 126.) Sebestyénné Molnár Judit: 17:30-17:40 Hicz Dorottya 9.a Fejes Márta
  • 127.) Sebestyénné Molnár Judit: 18:00-18:10 Takács Gergő László 7.a Takács László
  • 128.) Sebestyénné Molnár Judit: 18:10-18:20 Dér Kristóf Adrián 10.a Dér Attila
  • 129.) Sélley Zoltán: 17:30-17:40 Bocsi Eszter 8.b Halmos Judit Ágnes
  • 130.) Sélley Zoltán: 17:40-17:50 Dér Emese Napsugár 8.b Dér Attila
  • 131.) Sélley Zoltán: 17:50-18:00 Szemerszki Áron 8.b Maróti Zsuzsa
  • 132.) Sélley Zoltán: 18:00-18:10 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 133.) Sélley Zoltán: 18:30-18:40 Horváth Antal Bálint 9.a Horváthné Mészáros Erika
  • 134.) Sélley Zoltán: 18:40-18:50 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 135.) Sélley Zoltán: 18:50-19:00 Hogyor Péter 8.b Hogyor András
  • 136.) Sélley Zoltán: 19:00-19:10 Berkó Zalán 11.a Füredi Rita
  • 137.) Sélley Zoltán: 19:20-19:30 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 138.) Sélleyné Kiss Viktória: 17:30-17:40 Van Nieuwkerk Jákob István 11.b Geresdi Irén
  • 139.) Sélleyné Kiss Viktória: 17:40-17:50 Czakó Kristóf 6.b Czakó Gábor
  • 140.) Sélleyné Kiss Viktória: 17:50-18:00 Hodonicki Dorián Márton 11.b Hodonicki Zsuzsanna
  • 141.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:00-18:10 Kiss Máté 6.b Kissné Módra Ildikó
  • 142.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:10-18:20 Novák Míra 6.b Novák Hajnalka
  • 143.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:20-18:30 Juhász Balázs 11.b László Andrea
  • 144.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:30-18:40 Hodlik Judit 11.b Schindler Katalin
  • 145.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:40-18:50 Leinemann Bence 11.a Leinemann Réka
  • 146.) Sélleyné Kiss Viktória: 18:50-19:00 Erdélyi Lili Sára 11.b Erdélyi Barbara
  • 147.) Sélleyné Kiss Viktória: 19:00-19:10 Drávai Miklós Károly 11.b Drávainé J. Magdolna
  • 148.) Sipiczky Márk: 17:30-17:40 Kiss-Nezvál Zsófia 9.a Kissné Nezvál Eszter
  • 149.) Sipiczky Márk: 17:40-17:50 Kovács Orsolya Zita 6.a Kovács Laura Doina
  • 150.) Sipiczky Márk: 17:50-18:00 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 151.) Sipiczky Márk: 18:00-18:10 Szemerszki Áron 8.b Maróti Zsuzsa
  • 152.) Sipiczky Márk: 18:10-18:20 Hogyor Péter 8.b Hogyor András
  • 153.) Sipiczky Márk: 18:20-18:30 Antal Gábor Zétény 6.a Antalné Pintér Csilla
  • 154.) Sipiczky Márk: 18:30-18:40 Sipos Botond 9.a Karniss Adrienn
  • 155.) Sipiczky Márk: 19:00-19:10 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 156.) Sipiczky Márk: 19:10-19:20 Ivicz Bálint 8.b Iviczné Perce Zsuzsanna
  • 157.) Szabó Zoltán: 17:30-17:40 Lovas Máté Benedek 9.c Kovács Andrea
  • 158.) Szabó Zoltán: 18:30-18:40 Van Nieuwkerk Jákob István 11.b Geresdi Irén
  • 159.) Szép Edit: 17:50-18:00 Farkas Zsófia Sára 7.b Tóth Ildikó
  • 160.) Szép Edit: 18:10-18:20 Kulik Gábor Péter 9.c Kulikné
  • 161.) Szép Edit: 18:20-18:30 Lovas Máté Benedek 9.c Kovács Andrea
  • 162.) Tóth Ildikó: 17:30-17:40 Jáger Máté 9.c Zlatnyik Krisztina
  • 163.) Tóth Ildikó: 17:40-17:50 Horváth Antal Bálint 9.a Horváthné Mészáros Erika
  • 164.) Tóth Ildikó: 17:50-18:00 Farkas Konrád 9.c Király Viktória
  • 165.) Tóth Ildikó: 18:00-18:10 Kiss-Nezvál Zsófia 9.a Kissné Nezvál Eszter
  • 166.) Tóth Ildikó: 18:10-18:20 Bocsi Eszter 8.b Halmos Judit Ágnes
  • 167.) Tóth Ildikó: 18:20-18:30 Kulik Gábor Péter 9.c Kulikné
  • 168.) Tóth Ildikó: 18:30-18:40 Lovas Máté Benedek 9.c Kovács Andrea
  • 169.) Tóth Ildikó: 18:50-19:00 Kelemen Marcell Tamás 9.c Kelemenné Ozimák Ágnes
  • 170.) Tóth Ildikó: 19:00-19:10 Mihályi Márk 8.b Mihályiné Imre Lívia
  • 171.) Tóth Ildikó: 19:10-19:20 Hogyor Péter 8.b Hogyor András
  • 172.) Tóth László: 17:30-17:40 Kelemen Marcell Tamás 9.c Kelemenné Ozimák Ágnes
  • 173.) Tóth László: 17:40-17:50 Gonda Gábor Krisztián 13.a Gonda Eva
  • 174.) Tóth László: 17:50-18:00 Lovas Máté Benedek 9.c Kovács Andrea
  • 175.) Tóth László: 18:00-18:10 Dér Kristóf Adrián 10.a Dér Attila
  • 176.) Tóth László: 18:10-18:20 Décsi Tamás Dániel 10.b Wágner Éva
  • 177.) Tóth László: 18:20-18:30 Berkó Zalán 11.a Füredi Rita
  • 178.) Tóth László: 18:30-18:40 Novák Míra 6.b Novák Hajnalka
  • 179.) Tóth László: 18:50-19:00 Kiss Máté 6.b Kissné Módra Ildikó
  • 180.) Vicze-Grimm Zsuzsanna: 17:30-17:40 Czakó Zita Katalin 7.b Czakóné Kovács Tünde
  • 181.) Vígh-Kiss Erika: 17:50-18:00 Fábián Péter Marcell 8.a Tóth Éva
  • 182.) Vitárius Nikoletta: 17:50-18:00 Kelemen Marcell Tamás 9.c Kelemenné Ozimák Ágnes
  • 183.) Vitárius Nikoletta: 19:10-19:20 Harasztosi Vince 6.a Harasztosi Zsolt
  • 184.) Vlasits Géza: 17:30-17:40 Kádár Nimród 9.a Nagy Rita
  • 185.) Vlasits Géza: 17:40-17:50 Kiss-Nezvál Zsófia 9.a Kissné Nezvál Eszter
  • 186.) Vlasits Géza: 18:00-18:10 Hicz Dorottya 9.a Fejes Márta
  • 187.) Vlasits Géza: 18:10-18:20 Sipos Botond 9.a Karniss Adrienn